Rolety wewnętrzne

rolety kasetowe Sokołów Podlaski, Węgrów, Siedlce

Rolety w kasecie to najczęściej stosowana osłona okienna. Oferowane przez nas rolety posiadają aluminiową, kasetkę zabezpieczającą roletę przed zabrudzeniami. Kasetka ta najczęściej jest montowana do okna za pomocą wkrętów do listwy przyszybowej. Taki sposób montażu jest nie tylko trwały, ale również nie uszkadza okna i pozwala na zachowanie gwarancji na okna (listwa przyszybowa jest elementem wymiennym okna). Następnym sposobem montażu rolety jest przyklejenie kasety do ramy okiennej.

rolety tradycyjne Sokołów Podlaski, Węgrów, Siedlce

Rolety tradycyjne  montowane są z reguły do ściany bądź sufitu. Jest to najprostszy sposób by zasłonić okna. Bogactwo rodzajów i wzorów tkanin pozwala na dużą dowolność przy urządzaniu pomieszczenia. Oferujemy zarówno tkaniny całkowicie zaciemniające, półprzepuszczalne, jak i tkaniny delikatne – niemal firankowe. Mogą być sterowane za pomocą łańcuszka w kolorze białym, mieć mechanizm sprężynowy lub automatyczne sterowanie za pomocą pilota bądź przycisku.

rolety dachowe Sokołów Podlaski, Węgrów, Siedlce
Rolety dachowe to produkt idealnie nadający się do wszystkich okien połaciowych. Produkt ten jest specjalnie dostosowany do okien dachowych typu : Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. W przypadku okien innych firm najprawdopodobniej montaż też będzie możliwy, niemniej jednak musi to ocenić nasz doradca. Sprężynowy mechanizm rolety zapewnia naciągnięcie tkaniny, niezależnie od konta pochylenia okna. Dodatkowo pozwala on zatrzymać roletę w dowolnym położeniu.
 
Przewiń na górę