Rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne Sokołów Podlaski, Węgrów, Siedlce
Zabezpieczają przed słońcem, deszczem, spojrzeniem ciekawskich lub sąsiadów. Spełniają istotną rolę w procesie oszczędzania energii, chronią przed hałasem i w szczególnym znaczeniu przed włamaniem. Wykonane są według standardów stawianych nowoczesnym elementom budowlanym, a świadectwa i atesty państwowe gwarantują całkowitą zgodność z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Do wszystkich rolet, profile na pancerz wykonane są z aluminium lub PCV. Oprócz różnorodnej gamy kolorów proponujemy odpowiednie ich szerokości, które umożliwią optymalny dobór ze względów wytrzymałościowych i spełnią oczekiwania każdego odbiorcy.

Główne zalety rolet zewnętrznych: 

* AKUSTYCZNA IZOLACJA  Jeśli chcą Państwo odizolować się od uciążliwego hałasu ulicy, zdecydujcie się na rolety, ponieważ prawidłowo zamontowana roleta znacznie zwiększa izolację dźwiękową, dzięki czemu w domu staje się ciszej i przytulniej.

* TERMICZNA IZOLACJA Mieszkania najwięcej ciepła tracą przez drzwi i okna. Rolety zamontowane przez wyspecjalizowane firmy montażowe zmniejszą te straty nawet o 1/3, dzięki izolacyjnej warstwie powietrza utworzonej między roletą a oknem.

* BEZPIECZEŃSTWO Wzrastające zagrożenie przestępczością, zmusza producentów różnego rodzaju systemów zabezpieczających do opracowywania coraz to nowych rozwiązań. Rolety łączące w sobie mocną, zamkniętą płaszczyznę z estetycznym wykonaniem, zamontowane przed oknem lub drzwiami zabezpieczają w znaczny sposób przed złodziejami. Wszystkie materiały stosowane do produkcji gwarantują dużą odporność na uderzenia, chronią przed wandalizmem.
 
Przewiń na górę